درباره ما

شرکت عایق گلبهار شرق در سال 1376 و با شماره ثبت 11766 تاسیس شد و فعالیت خود را از همان سال آغاز نمود . اولین هدف این شرکت تولید عایق رطوبتی بود لکن با پتانسیل های موجود بر آن شدیم تا مهمترین و پر مصرف ترین ماده اولیه ایزوگام را نیز خود تولید نماییم.

بنابرین جهت تولید قیر دمیده پالایشگاه مربوطه را راه اندازی نمودیم.

با به بار نشستن بذر اطمینان در دل مشتریان و مصرف کنندگان طی سالهای در کنار هم بودن و همکاری های متقابل ، بر آن شدیم تا خدمت شایسته تری به مشتریان ارایه دهیم.

بنابر این از ابتدای سال 1396 با اضافه کردن 2 محصول دیگر به ایزوگام های خود با کیفیت های متفاوت ، تنوع نوع محصول خود را افزایش دادیم که با توجه به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به کیفیتی که دارا بود خیلی زود راه خود را به بازارهای داخلی و خارجی باز نمود.

ایزوگام شکیب و ایزوگام ملی

همچنین با گسترش پالایشگاه قیر مفتخر شدیم در ماه های پایان سال 1396 با تولید قیر 60/70 و کسب نشان استاندارد تولید این محصول مهم و پر مصرف ، گامی دیگر در خدمت گذاری به هموطنان محترم بر داریم.

اکنون شرکت عایق گلبهار شرق با تولید انواع ایزوگام و قیرهای صنعتی ، ساختمانی و راهسازی و عرضه آنها به بازارهای داخلی و خارجی مشغول خدمت رسانی به مشتریان خود میباشد .