DSC_1788_min__1528032186_39862
DSC_1866_min__1528032975_91998

کلیه محصولات تولیدی شرکت عایق گلبهار شرق مجوز استفاده از علامت استاندارد ملی ایران را دارا می باشند .
محصولات ایزوگام شرکت عایق گلبهار شرق از استاندارد شماره 3858 تبعیت می کند . همچنین استاندارد قیر 70/60 تولیدی این شرکت نیز تحت پوشش استاندارد       می باشد .
همچنین شرکت عایق گلبهار شرق با اخذ گواهینامه های بین المللی خود را موظف به رعایت حقوق مشتریان به لحاظ کیفی و کمی نموده است.
گواهینامه  ISO 10004 تحت عنوان سیستم مدیریت و برنامه ریزی در جهت رضایتمندی مشتری و گذر از مراحل مختلف برای دریافت این گواهینامه همیشه سعی بر این داشته تا رضایت مشتریان را در راس کلیه امور خود قرار دهد .
دریافت گواهینامه ISO 9001 نیز که یکی از استانداردهای سری ISO 9000 می باشد ، مدیریت کیفیت در سراسر سازمان  می باشد که سعی دارد بر کیفیت محصولات و عملکرد خود نظارت داشته و سطح کیفی خدمات خود را روز به روز بالاتر  ببرد.
علامت تضمینی CE استانداردی به منظور ایجاد هماهنگی اجباری در محصولات تجاری و صنعتی است که در سطح اروپا تولید یا به فروش می رسند.

ایزوگام شکیب 

برند محبوبی که از سال  1387 به بازار راه یافت و به دلیل کیفتی خاص و قیمت بسیار مناسب آن بخش بزرگی از تولید شرکت عایق گلبهار شرق را به خود اختصاص داد.

ایزوگام عایق گستر پیروز

اولین برند تولیدی شرکت عایق گلبهار شرق است .محصولی که از سال 1376 در اکثر نقاط ایران با خوش نامی و کیفیت خاص خود حضور یافت و هنوز مورد استقبال مصرف کنندگان می باشد.

ایزوگام ملی

در سال 1396 که با شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گذاری شد بر آن شدیم تا با ایجاد یک برند جدید ، محصولی در شان مصرف کننده ایرانی تولید کنیم و به احترام تمامی هم میهنان نام آن را ملی انتخاب کردیم و به پاس اعتماد آنان ایزوگام ملی را با بهترین کیفیت تقدیم مصرف کنندگان
می کنیم .

محصولات ما

ایزوگام عایق گستر پیروز
ایزوگام عایق گستر پیروزاولین برند تولیدی شرکت عایق گلبهار شرق است .محصولی که از سال 1376 در اکثر نقاط ایران با خوش نامی و کیفیت خاص خود حضور یافت و هنوز مورد استقبال مصرف کنندگان می باشد.
ایزوگام ملی
ایزوگام ملی در سال 1396 که با شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گذاری شد بر آن شدیم تا با ایجاد یک برند جدید ، محصولی در شان مصرف کننده ایرانی تولید کنیم و به احترام تمامی هم میهنان نام آن را ملی انتخاب کردیم و به پاس اعتماد آنان ایزوگام ملی را با بهترین کیفیت تقدیم مصرف کنندگان می کنیم .
ایزوگام شکیب
ایزوگام شکیب برند محبوبی که از سال 1387 به بازار راه یافت و به دلیل کیفتی خاص و قیمت بسیار مناسب آن بخش بزرگی از تولید شرکت عایق گلبهار شرق را به خود اختصاص داد.
قیر دمیده یا اکسیده
قیر دمیده یا اکسیدهقیر دمیده از دمیدن هوای داغ به قیر خالص در مرحله آخر عمل تصفیه و طی یک فرآیند خاص به دست می‌آید. قیر دمیده ماده اولیه تولید ایزوگام می باشد.
قیر مخلوط
قیر مخلوطقیر مخلوط از قیر 70/60 ساخته می شود اما با درجه نرمی متفاوت . به طوری که در گرما رونده نباشد و در سرما شکننده نباشد . از این قیر برای درزگیری سطوح ، ترمیم خرابی ها و حتی به عنوان واکس قیر در سطوح بتنی برای پر کردن خلل و فرج و ایجاد چسبندگی زیاد با ایزوگام مصرف زیادی دارد.
قیر 60/70
قیر 60/70قيري است كه از طريق انجام فرآيند هوادهی بر روي وكيوم باتوم ( ماده اوليه توليد قير ) به دست مي آيد و درجه نفوذپذيري آن (تعيين مقدار سفتي قير ) آن بين 60 تا 70 باشد. مورد مصرف این قیر در مناطق معتدل می باشد . همچنین در مصارف ساختمانی و آسفالت سازی نیز بکار می رود.

This post is also available in: English, Arabic