قیر اصلی ترین و گرانبها ترین ماده اولیه تشکیل دهنده عایق رطوبتی است و عمدتاً تمام تقلب های مرسوم از قیر شروع می شود.

اولین نکته ای که باید در رابطه با قیر مصرفی در تولید ایزوگام  بدانید این است که به طور کلی برای این کار سه نوع قیر وجود دارد:

نگرش ما وجه تمايز ما

/درباره ما

آشنایی . ملی

شرکت ایزوگام ملی سال 1376 با نام ثبتی عایق گستر پیروز و با شماره ثبت 11766 تاسیس شد که بعدها در سال 1386 نام خود را به عایق گلبهار شرق تغییر داد.
هدف اولیه شرکت تولید عایق های رطوبتی بود که بعدها با استفاده از ظرفیت های داخلی مجموعه و کسب موفقیت در عرصه تولید و فروش، برآن شد تا مهم ترین و پر مصرف ترین ماده اولیه ایزوگام را نیز خود تولید نماید . بنابراین جهت تولید قیر دمیده پالایشگاه مربوطه را در سال 1397 راه اندازی نمود. رفته رفته با به بار نشستن بذر اعتماد و اطمینان در دل مشتریان و مصرف کنندگان، طی سال های در کنار هم بودن و همکاری های متقابل ، بر آن شدیم تا خدمت شایسته تری به مشتریان ارائه نماییم. بنابر این در سال 1395 با ایجاد 2 برند جدید شکیب و ملی با کیفیتهایی متفاوت ، تنوع نوع محصولات خود را افزایش دادیم و با توجه به قیمت بسیار مناسب آن نسبت به کیفیتی که دارا بود خیلی زود به بازارهای داخلی و خارجی راه پیدا کردیم. همچنین با گسترش بخش پالایشگاه کارخانه در ماه های پایانی سال 1396 مفتخر شدیم با تولید قیر 70/60 و کسب نشان استاندارد، گامی دیگر در خدمتگزاری به هموطنان محترم برداریم .

اکنون شرکت ایزوگام ملی با تولید انواع ایزوگام و قیرهای صنعتی ، ساختمانی و راهسازی به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران در این صنعت شناخته می شود.

درباره سامانه آنلاین ایزوگام ملی ایزوگام ملی

یکی از مشکلات خریداران ایزوگام در سطح کشور شناسایی ایزوگام اصل از تقلبی است که متاسفانه بسیاری از سودجویان از عدم اطلاع کافی مشتریان و عدم وجود نظارت و شفافیت در بازار عایق های رطوبتی سوء استفاده کرده و محصولات تقلبی یا محصولات بی کیفیت را با قیمت های گزاف به مشتریان عرضه می کنند. عامل دیگر مهیا شدن بستر تقلب برای سودجویان، وجود برندهای مشابه در صنعت ایزوگام است که در این راستا شرکت ایزوگام ملی برای رفع مشکل خریداران عایق های رطوبتی در کشور و جلوگیری از سوء استفاده از اعتبار برند تجاری خود اولاً برندی متفاوت با نام برندهای دیگر را ثبت(ایزوگام ملی) را انتخاب کرده است و دوماً در راستای شفاف سازی و عرضه محصولات شناسنامه دار نسبت به راه اندازی سامانه آنلاین ایزوگام ملی اقدام کرده است.

امروزه شرکت ایزوگام ملی این افتخار را دارد که به عنوان پیشگام در عرصه حفظ حقوق مصرف کننده و استفاده از راهکارهای نوین مدیریت ارتباط با مشتری، اقدام به راه اندازی سامانه آنلاین ایزوگام ملی با هدف ذیل کرده است:

مدیریت ارتباط با مشتریان

رهگیری اصالت محصولات شرکت ایزوگام ملی

شفاف سازی و ارائه اطلاعات کاربردی به مشتریان جهت کسب اطلاعات از محصولات

تسهیل فرایند خرید

مدیریت نمایندگان و شبکه فروش

مدیریت شبکه کارشناسان نصب

برخی از افتخارات

ایزوگام ملی در یک نگاه

برنامه استراتژیک ایزوگام ملی

Heading
Heading

درخواست مشاوره

مشتری گرامی!!

برای دریافت مشاوره جهت انتخاب و خرید محصولات لطفا فرم ذیل را تکمیل نمایید!

اسکرول به بالا